Ten wakat w skrócie

  • Piła
  • 32-40

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, odnoszącą sukcesy na krajowym i międzynarodowym rynku. Zajmujemy się szeroko pojętymi projektami inżynierskimi z zakresu automatyki przemysłowej oraz budowy maszyn. Łączymy naszą wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej z wiedzą produktową naszych Klientów, aby wspólnie opracować najlepsze rozwiązania.

Oferujemy:
•    stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w międzynarodowej organizacji o dużych możliwościach rozwoju
•    atrakcyjne wynagrodzenie
•    niezbędne narzędzia pracy
•    profesjonalne wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę pracy
•    Pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie grupowe PZU)

Zadania:
•    montaż maszyn i urządzeń technicznych zgodnie z dokumentacją
•    weryfikacja jakości i kontrola poprawności montażu urządzeń
•    udział w próbach, testach i uruchamianiu gotowych maszyn i urządzeń
•    wykonywanie okresowych przeglądów oraz pomiarów parametrów procesów technologicznych,

Oczekujemy:
•    gotowości do wyjazdów krajowych i zagranicznych (warunek konieczny)
•    prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)
•    wykształcenia min. średniego mechanicznego
•    doświadczenia w branży produkcyjnej przy montażu podzespołów maszyn i urządzeń
•    umiejętności posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami pomiarowymi
•    znajomości budowy i działania maszyn oraz układów pneumatycznych
•    dobrej znajomości rysunku technicznego
•    znajomość obsługi komputera (MS Office)
•    podstawowej znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego (mile widziane)
•    uprawnień do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres: monika.krol@fmi-improvia.com

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."